Teslimat Bilgileri

Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir ?


Şiparişiniz yoğunluk durumuna göre ortalama 1 iş gününde kargoya verilmektedir.


 

Siparişim Ne Zaman Elimde Olur ?


Siparişinizin teslimat süresi bulunduğunuz bölgeye göre değişmektedir. Siparişinizin kargoya verildikten sonra teslimat süresi İstanbul'a yakın bölgeler için 1 iş günü diğer bölgeler için 2-3 iş günüdür. Kargonun yoğun olduğu dönemlerde bu süreler aşılmaktadır.

 

Kargo Ücreti Ne Kadar ?


Kredi Kartı ile siparişlerde kargo ücreti 6 TL dir. 100 tl üzeri ücretsiz kargodur.


Havale/EFT ile siparişlerde kargo ücreti 6 TL dir. 100 tl üzeri ücretsiz kargodur. Siparişiniz sonrası Havale/EFT işlemi için banka hesap bilgilerimiz sayfanın en altındadır.
Kapıda ödemeli (Sadece Nakit Kapıda ödemeli siparişlerde kredi kartı ile tahsilat yoktur) siparişlerde kargo şirketi parayı tahsil edip bize göndermesi karşılığında +8 tl almaktadır. Bunun için kapıda ödemeli siparişlerde kargo ücreti 14 tl dir. 100 tl üzeri 8 tl dir. Kapıda ödemeli siparişlerde sadece nakit tahsilat yapılır kredi kartı ile tahsilat yoktur.

 

Hangi kargo şirketleri ile çalışıyorsunuz ?


Türkiye içi tüm gönderilerimizi Yurtiçi Kargo ile yapıyoruz. 

 

Hasarlı ürün

 

Satın aldığınız ürün hakkında yarentuhafiye.com'un sorumlulukları olduğu gibi sizlerin de kanunlarla belirlenmiş sorumlulukları vardır. Siparişiniz size ulaştığında, paketinizi kargo şirketi yetkilisi henüz yanınızdayken açmalı ve sağlamlığını kontrol etmelisiniz. Herhangi bir hasar tespit ettiğinizde kargo şirketi yetkilisinden tutanak talep ederek doldurmalı ve hasarlı ürünü, tutanakla birlikte kargo şirketi yetkilisine vererek iade etmelisiniz. 

 

İlgili tutanak tutulmadan yapılan hasarlı ürün iadeleri kabul edilememektedir.

 

E-Ticaret Entegrasyonları