1250 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO + HAVALE/EFT DE İLAVE %5 İNDİRİM

Müşteri Hizmetleri

İade ve Geri Ödeme Politikası

İADE VE GERİ ÖDEME POLİTİKASI

Ürün iade istekleri 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır.
 
Ambalajı açılmış iç giyim ürünlerinde hijyen ve sağlık nedeniyle iade  ve değişim işlemi yapılmamaktadır. İç giyim alt parçaları, külot, boxer, korse, slip, vücut çorabı, tayt ve sütyen, gecelik ve iç giyim takımlarının; mayo ve bikini türü deniz kıyafetlerinin, sauna eşofmanlarının değişimi veya iadesi hijyen koşulları gereği mümkün değildir.
 
yarentuhafiye.com sayfamız üzerinden satın alınıp, ayıplı (defolu) mal olduğu belirtilerek geri gönderilen ürünler tarafımızdan incelenmek üzere üretici firmaya gönderilecek olup, inceleme sonucuna göre işlem yapılacaktır. Ürün, tarafımıza ulaşıp gerekli inceleme sonrasında hatalı olduğu tespit edildiği taktirde iade işlemi yapılacaktır. Bu durumlarda müşterilerimizin isteğine göre ürüne ait bedel iadesi yapılmakta olup istenirse değişim işlemi gerçekleştirilmektedir.
 
yarentuhafiye.com  üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. tespit ettiği durumlarda ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki haliyle ve ürün faturası ile birlikte iade edilememesi halinde ürünü iade almama ve bedelini iade etmeme hakkını saklı tutar. Bizden kaynaklı hatalarda kargo ücreti bize aittir. Bizden kaynaklı olmayan İade, değişim ve iptal kargo masrafları müşterilerimize aittir. 

İade veya değişim şartlarına uyan ürünü bize göndermeden önce sitemizde bulunan iade formunu doldurarak veya 0541 550 25 82 nolu telefondan mesai saatleri içersinde bizle irtibata geçip bildirimde bulunmanız gerekmektedir. Ürün tarafımıza ulaştığında gerekli incelemeler yapılıp sonuç tarafınıza bildirilecektir. İade veya değişimi uygunsa tarafınıza bilgi verilerek işleme alınacaktır.  Belli bir tutar üzerinde promosyon olarak ücretsiz kargo gönderilen siparişlerde iade olması durumunda promosyon olan kargo ücretide düşülerek iade yapılacaktır. Hediye çeki, puan gibi promosyonlu olarak verilen siparişlerin iadesinde promosyonların iadesi yapılamamaktadır, promosyon bedelleri düşülerek iade yapılacaktır.

İadesi onaylanan ürünlerde iade süresi
Kredi kartı ile satın alınan ürünlerde iadeniz onaylandıktan sonra ödeme sistemine verdiğimiz iade talebi ile iadeniz bankanız tarafından yapılacaktır. Ortalama 5 iş günü. ( kargo ücreti iadesi yapılmaz)
Havale/EFT ile satın alınan ürünlerde iadeniz onaylandıktan sonra ödemeyi yaptığınız  banka hesabına iadeniz yapılacaktır. Ortalama 5 iş günü. ( kargo ücreti iadesi yapılmaz)
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.